Apie įmonę

 

1965-10-15 buvo įsteigtas Panevėžio miesto komunalinių įmonių kombinatas, kur  miesto bei rajono gyventojams, ligoninėms ir kitoms organizacijoms buvo teikiamos skalbimo, pirčių, kirpyklų, foto, avalynės taisymo ir kitos buitinės paslaugos.

1970  m.  Panevėžio miesto komunalinių įmonių kombinatas buvo pavadintas Panevėžio  buitinio gyventojų aptarnavimo kombinatu ,,Gulbė”. Padidėjo paslaugų asortimentas veikė:  du cheminio valymo cechai, dvi skalbyklos, penkios fotoateljė, apie trisdešimt kirpyklų, buitinių paslaugų biuras,  du nuomos punktai.

1990 m. Panevėžio miesto valdybos potvarkiu gyventojų aptarnavimo kombinatas “Gulbė” buvo perregistruotas į Valstybinę buitinių paslaugų įmonę “Gulbė”. Prasidėjo privatizacija.

2001 m. UAB ,,Pilkoji gulbė” buvo privatizuota Norvegijos investuotojo įmonės UAB ,,Norvestina”, kuri įsipareigojo tęsti organizacijos veiklą, plėsti verslą, atnaujinti patalpas. Orientuojantis į  tarptautinę rinką organizacijos pavadinimas pakeistas į UAB ,,BALTIC SWAN’’.

UAB ,,BALTIC SWAN” teikia visų rūšių skalbimo, cheminio valymo, pūkų ir plunksnų valymo, kilimų valymo, dažymo paslaugas.

UAB „Baltic swan“ įdiegta ir nuolat tobulina kokybės vadybos sistemą pagal EN ISO 9001:2008 standarto reikalavimus.